Bypad > Grupa INSPRO

Grupa INSPRO

Grupa INSPRO – kreujemy zaufanie, współpracę i zyski.

Grupa INSPRO jest spółką z o.o. non profit powołaną przez Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO), który posiada 11 lat doświadczeń w rozwijaniu kapitału społecznego.
Misją Grupy INSPRO jest dostarczanie liderom biznesu, organizacji społecznych i administracji publicznej wiedzy, narzędzi i kontaktów do budowania kapitału społecznego. Dziś największe sukcesy odnoszą liderzy, którzy obok inwestycji w kapitał ludzki (np. szkolenia pracowników) i kapitał fizyczny (np. nowoczesne maszyny) inwestują również w kapitał społeczny. Dlatego Grupa INSPRO tworzy przestrzeń, w której ludzie ufają sobie i współpracują. Dzięki Grupie INSPRO firmy, organizacje pozarządowe i miasta rozwijają się mądrzej.

www.grupainspro.pl

Nasze doświadczenie:

  • W latach 2004 – 2005 koordynowaliśmy ogólnopolską kampanię „Europejski dzień bez samochodu” na zlecenie Ministerstwa Środowiska.
  • Od 2007 roku prowadzimy działania na rzecz promocji transportu zrównoważonego. Szczegóły w serwisie miastowruchu.pl, tirynatory.pl
  • W 2013 roku przeprowadziliśmy audyt rowerowy miasta Gdyni według metodologii BYPAD

Poznaj naszego audytora:

Wojciech MakowskiWojciech Makowski – audytor BYPAD, trener, moderator, w latach 2008-2015 koordynator kampanii społecznych na rzecz zrównoważonego transportu w Instytucie Spraw Obywatelskich („Miasto w ruchu”, „Tiry na tory”). Aktywista rowerowy, członek władz stowarzyszenia „Miasta dla Rowerów”. W 2013 roku przeprowadził audyt w Gdyni. Ściśle współpracuje z czołówką europejskich ekspertów BYPAD.